wtorek, 10 września 2013

Wyjaśnijmy sobie wyjątkowość narodu wybranego.


„I stało się, gdy zaszło słońce, a ciemność była, a oto ukazał się piec kurzący się, i pochodnia ognista, która przechodziła między onemi podziały.
Onegoż dnia uczynił Pan z Abrahamem przymierze, mówiąc: Nasieniu twemu dam tę ziemię, od rzeki Egipskiej, aż do rzeki wielkiej, rzeki Eufrates.”
I księga Mojżeszowa, Rozdz. XV, 17 i 18 akapit


Naród ten korzysta od czasów Mojżesza z technologii przewyższającej naszą o tysiąc lat.
Dzięki podpowiedziom tetragramu pewna grupa ludzi angażując do tego swoich krewnych i znajomych przejmuje kontrolę nad światem. Komu się najbardziej ufa, jak nie swojej rodzinie?
W poszczególnych krajach wybierani są inteligentni przedstawiciele tego narodu i podpowiada im się jak postępować, aby zdobyć majątek i wpływy. Każdy z nich posiada jakby osobną ścieżkę podpowiedzi.
Na takim gruncie łatwo zbudować mit najmądrzejszego narodu, narodu przywódców.
A są oni po protu doładowani tetragramem.
Dodatkowo wielowiekowa selekcja podrasowuje materiał genetyczny.


skechu o odkryciu prawa grawitacji przez Izaaka Newtona jest to pokazane wprost.

O tetragramie, wirującym słońcu mówimy, że ma kształt torusa. Torus, to bryła o kształcie zbliżonym do jabłka. To chyba jedyny przedmiot występujący w naturze mający kształt torusa.
Jabłko, które spadło Newtonowi na głowę, to właśnie torus – tetragram.
Oczywiście nie spadło – anegdota jest tylko alegorią – sygnałem do tych co mają wiedzę, że Wielka Wielka Brytania oto posiadła tajemnice tetragramu, jest w posiadaniu Arki Przymierza, Graala itd. itd.Podobnie w biblijnej historii o Adamie i Ewie – WĄŻ (Annunaki?) podarował ludziom jabłko – czyli tetragram o kształcie bryły nazywanej TORUS.

Podarował im wiedzę, która im wyciekła.

Jabłko (złota kula) to również symbol władzy królewskiej, o czym już pisałem.Od XVI wieku ludzie doszli do takiego rozumienia świata, że naukowe i techniczne informacje zawarte w tetragramie stały się w końcu zrozumiałe.


Brytyjskie tzw. Towarzystwo Królewskie od roku 1645 pracuje z tetragramem.

Nie wprost jest to napisane w książce Klucz Hirama:

Towarzystwo spotykało się na podobnej zasadzie, jak kapłan widywał „boga” w jego przybytku.
O jednej tej samej godzinie, z tym, że kapłan podobno raz do roku.

Polecam tę książkę, można z niej dużo wyczytać – jeśli ktoś umie czytać między wierszami.
W skrócie relacjonuje jak tetragram znaleziono w gruzach świątyni Salomona (Templariusze) , jak wiązało się to z rozkwitem budownictwa gotyckiego, potęgą zakonu, jego upadkiem, z przeniesieniem tetragramu do Szkocji i rodzinie St. Claire, rolę Bakona i powstanie Towarzystwa Królewskiego.


TORUS - rzut z góry w 3 fazach
W roku 1645 Rzeczpospolita jest u szczytu swojej nowożytnej potęgi - Anglia rozpoczyna naukową i techniczną rewolucję, powstaje nowy świat, nowe myślenie.


Sama świadomość, że kiedyś na ziemi istniała wysoko rozwinięta cywilizacja daje niesamowitego kopa i pęd ku odkrywaniu i zdobywaniu świata. Do rozwoju.

Nie tylko „odkryto” prawo ciążenia, ale też „odkryto” nowoczesny przemysł i ekonomię, zresztą – inną dla narodu wybranego, inną dla krajów postronnych...


Tak zbudowano Imperium Brytyjskie.


Wiedza już się rozlała – "Wielka Brytania to mała wysepka, na którą nikt nie zwraca uwagi" – powiedział rzecznik Putina na szczycie G20, na co brytyjski premier żałośnie zapewniał, że jego naród wniósł wiele do historii świata...


Wszelkie smoki, gryfy i inne baśniowe stworzenia opisują broń Słowian.

Słowian, których nikt nie był w stanie podbić, aż do zdrady.
A może raczej aż do momentu przybycia uciekinierów z Egiptu, z Mojżeszem na czele.... No bo jak się można zgubić na 40 lat?

Szewczyk Skuba, a może raczej Kuba załatwił nam Smoka Tyfona. Skąd hebrajskie imię w starożytnej Polsce?

To co opisuje Tolkien to jakby nasza mitologia. I cała ta mitologia funkcjonuje jako wymysł brytyjski, na jej podstawie piszą książki, robią filmy..


Tolkien ewidentnie bazował na historiach walk i podboju Słowian.

Trzy pierścienie dla królów Elfów pod otwartym niebem,
Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach,
Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,
Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.

Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.


Tetragram, jak już pisałem, prawdopodobnie składa się z pierścieni – jak łożyska mają pierścienie, tak i tetragram je ma...

Stopniowo pamięć o naszej historii była usuwana. Mordowano nasze rodziny, palono chramy i dokumenty – wszystko po to, aby pewnego dnia posiąść naszą ziemię i dobrać się do technologii ukrytej w Karpatach.
Wiedza, kiedyś dość powszechna, dzisiaj prawie zupełnie uległa zatarciu.Porównanie technologi, maszyn do zwierząt obficie występuje w ST.

Np. części maszyny prorok porównuje do łap pantery, skrzydeł orła itd. Na podstawie takiego opisu starożytny rysownik narysował nam gryfa, sfinksa..
Skrzydła dorysowane do postaci człowieka symbolizują jego zdolność do unoszenia się. Takich ludzi nazywano Aniołami. Analogicznie – łapy pantery itd.

Maszyny uważano za zwierzęta, bo samoistnie się poruszały.

Tetragram:

„I stało się, gdy zaszło słońce, a ciemność była, a oto ukazał się piec kurzący się, i pochodnia ognista, która przechodziła między onemi podziały.”
Dotychczas nad ludem panowała elita Słowiańska, która dysponowała wyjątkową bronią, uznawaną za boską, bo była niezrozumiała. Byli to potomkowie lub następcy wykształconych technicznie elit pozostałych po starej zniszczonej Cywilizacji.


Nie było warunków do kształcenia, ludzie walczyli o przetrwanie, więc wiedza o technologii z każdym pokoleniem zacierała się.
Z czasem pozostały mity, wiedzę szczątkową zachowali kapłani i przewodnicy plemienia.

Elity skrywały prawdę, aby nie dopuścić do kradzieży broni, ustaliły różne tabu, a prosty lud kultywował pamięć o przodkach i ich wielkich mocach. Powstała religia i panteon bogów. Religia oparta na kulcie Cargo.

Jednak w ludziach przetrwała też wiedza o życiu, o zdrowym życiu - filozofia życia, czyli Weda. Dotyczyła zrównoważonego rozwoju, życia w zgodzie ze sobą, przyrodą i innymi ludźmi. Duchowa wiedza.


Kult Cargo wymieszał się z tą wiedzą prawdziwą – stąd mieszanka słowiańskich bogów i Wedy przekradła się do religii wschodnich.


Dlaczego wraz z przybyciem chrześcijaństwa, nie zniesiono, tylko na nowo nazwano różne święta i samego boga?
Jak religia może się opierać na potępionych praktykach pogańskich, bałwochwalstwie?

Religia chrześcijańska przejęła pogańskie symbole Słowian nie bez powodu.
Był to element podboju politycznego, nie chodziło o szerzenie wiary.

Dokonano jakby zamiany praw autorskich do władzy.

Ludzie nadal praktykowali swoje święta, tylko w nieco odmiennej formie – ludzie nie rozumieli łaciny i nie mieli pojęcia o czym mówią kapłani w czasie rytuałów. Może nowi kapłani wielbili tych samych bogów, tylko w innym niezrozumiałym dla tubylców języku? Prości Słowianie mogli tak myśleć.

Tak więc religia prostych ludzi została polukrowana nową historią.
Sam fakt odprawiania rytuałów jest czymś typowo pogańskim.

Wiara w Boga nie ma związku z jakimkolwiek rytuałem.

Podobnie jak w hunie, czy voodoo rytuał służy wyłącznie do uruchomienia podświadomości – a więc to praktyczne zastosowanie Wedy. To skarlała forma znajomości Wedy.

Pobudzona przez rytuał podświadomość otwiera się na modły, intencje wierzącego – i je spełnia.

Stąd rytuał jest stosowany zarówno do dobrych rzeczy (chrześcijaństwo), jak i złych (tzw. satanizm).


Satanizm.


Satanizm zresztą wymyślono po to, aby odstraszyć ludzi od wiedzy na temat przeszłości – dlatego w symbolice satanistycznej występują min. symbole tetragramu.
Ludzie symbole te uważają za diabelskie i z marszu, z automatu unikają tematu. Nie ma lepszego sposobu na powszechną autocenzurę.

Czy to nie dziwne, że głupiutkie gwiazdy estrady wyznają religię Illuminati?
Raperzy i ich dziewczyny, młodzi ludzie, którzy nic innego nie potrafią robić poza śpiewaniem i tańczeniem – nie są zbyt wykształceni i często są prymitywni. Kim jest piosenkarka, która w teledysku wije się po rurce, albo wprost gra prostytutkę? Co ona ma w głowie?

Niektórym celebrytom ktoś objaśnił na czym polega ten cały satanizm – popatrzcie z jaką lekkością, swobodą podchodzą do tego tematu. „Oddałam duszę diabłu” śmieje się Kate Perry.

Satanizm to przykrywka dla wiedzy i stanu posiadania Illuminati.

Obrazy w filmach, teledyskach mają oddziaływać na podświadomość mas – i niszczyć ten świat...

Istotą Wedy jest to, że samo słowo potrafi stwarzać rzeczywistość – stąd wywodzę nazwę Słowianie.

Ponieważ ludzie nie szanowali słowa – jego siła uległa zatarciu.
Takie staroświeckie - honor, uczciwość, poczucie odpowiedzialności za słowa, dawały tym słowom moc sprawczą.
Dzisiaj oszukuje się podświadomość rytuałem.

W naszych czasach nastąpi ujawnienie tej prawdy – ona już jest ujawniona, zresztą na tym blogu chociażby...Głos.Celem banksterów jest władza nad światem, a drogą – sposobem na jej uzyskania - jest wielkie oszustwo.

Kryzys wojenny służy min., wyłuskaniu kogoś, kogo nazywają Głosem.

Głos posiada zdolności, które można by opisać jako cudowne. Prorok cudotwórca wyczaruje wam najlepsze rozwiązania problemów i obdaruje was technologią przyszłości..
Cała gra toczy się o to, by pokazać ludziom na całym świecie absolutnie autentyczne cuda, zrobić z tego człowieka Zbawcę światów, który wprowadzi pokój między narodami.

Pokój na Bliskim Wschodzie nie jest niczym skomplikowanym – wystarczy, że Amerykanie wycofają swoje interesy z tego rejonu świata, a Asad już sam poradzi sobie z terrorystami.

Oni jednak chcą, aby odwrót nastąpił w sposób cudowny, aby objawił się światu Mesjasz.
Taka wojna - cóż za gratka dla wszystkich mesjaszy i superbohaterów z całego świata!

Rozpoczną się peany na jego cześć, a jego osoba będzie przedstawiana jako wzór cnót. W końcu padnie propozycja, żeby pomagał wszystkim ludziom na całym świecie, żeby stał się takim wspólnym dobrem wszystkich ludów. Ogłoszą go Zbawcą i zechcą posadzić w tzw. Ziemi Świętej – tak, aby zakończyć podziały między narodami i pogodzić chrześcijan, muzułmanów i wszystkich innych.

Ponieważ Głos autentycznie potrafi działać rzeczy niezgodne z fizyką, rzeczy na wielką skalę - i naprawdę – rzeczy wielkie - w dobrym znaczeniu tego słowa, będzie w stanie przekonać do siebie wszystkich ludzi.

Wiecie co się wtedy stanie?

Wypłynie na wierzch jakaś intryga, która ukarze go w złym świetle. Pokaże, że jest stronniczy, chciwy i zachłanny na władzę.

Wtedy do akcji wkroczy... tetragram.Wykreowany na Mesjasza Głos zostanie oskarżony o jakieś bezeceństwa – gdzieś z nieba przybędzie „prawdziwy mesjasz”.

Niesiony za pomocą tetragramu zawiśnie w powietrzu (patrz poprzedni post o Domu Maryi) i porazi „fałszywego mesjasza” piorunami wytworzonymi przez tetragram.

Może to przedstawienie - podrasowane komputerowo - będziemy wszyscy oglądać na ekranach naszych nowoczesnych płaskich telewizorów w cyfrowej jakości HD...

No i czyż przepowiednie się nie spełniają? Czyż nie żyjemy w czasach ostatecznych? – pomyślą sobie ludzie na całym świecie.
Czyż to nie jest bóg prawdziwy?

Tym sposobem banksterzy umyślili sobie zawładnąć świadomością wszystkich ludzi.
Każdy rząd padnie na kolana przed niby Mesjaszem, który korzystając z potęgi tetragramu pokaże im sztuczki, nieco inne od tych, jakie potrafił czynić Głos, ale równie efektowne, a na pewno bardziej widowiskowe.

Głos zostanie poświęcony w imię brudnych interesów parszywej kliki.


Myślicie, że Głos nie istnieje?


Od dobrych 10 lat Głos próbuje znaleźć ludzi skłonnych z nim pracować. Tak się jednak nie dzieje, mimo tego, że agentury z całego świata mają świadomość jego istnienia.

Przez ostatnie lata Głos był intensywnie inwigilowany i nękany – a wszystko po to, aby stał się słaby, sterowalny i posłuszny wykonywać polecenia służb.

Zamierzano pokazać go światu pod koniec roku 2012, ale ich wysiłki spełzły na niczym.
Po momencie przesilenia, tj. po grudniu 2012 ich działania osłabły i prawdopodobnie nastąpiła rewizja stanowiska.

Obecnie trwają usilne próby namówienia go do ujawnienia się.

Sprawa Snowdena, alarm bombowy w 21 polskich miastach, zawirowania wokół Syrii - wycofanie się Brytyjczyków i nagłe wstrzymanie ofensywy przez USA mają bezpośredni związek z Głosem.


Pamiętacie mowę, śpiewanie na Georgia Tech?

Głos sądzi jednak, że do roli kozła ofiarnego szykowano go od samego urodzenia.

„Kiedy dzisiaj na to patrzę, dostrzegam, że nic w moim życiu nie było przypadkiem. Ani mój ojczym, ani żadna przykra rzecz, która mi się przytrafiła, niczym fatum. Fatum nie istnieje, są tylko spiski.”

„Pozbawiono mnie wszystkiego, jako człowiek nie funkcjonowałem już w wieku nastu lat. Jednak cierpienie, zamiast zniszczyć mnie, wyrobiło mi charakter.”

„Nie interesuje mnie władza nad światem, nie będę się mieszał w wasze wojny. Chcecie żyć w dobrobycie i pokoju z innymi ludźmi – to przyznajcie się do tetragramu, pokażcie go światu i oddajcie ludziom ich własność. Ujawnijcie prawdę o historii człowieka na ziemi.”


Apelujemy do wszystkich rządów na całym świecie – przestańcie milcząco akceptować władzę bankowego reżimu nad światem. Oni tego złota i tak już nie mają. Wszystko zużył tetragramm.

4 komentarze:

 1. Ciekawa ta historia z Głosem, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.....
  Heh skad bierzesz takie historyjki........i jeszcze te wypowiedzi Głosa.......gdy sie zna fizyke, nie ta akademicka ale ta ktora dostalismy od starozytnych wiele mozna pokazac.
  Interesujace te Twoje teorie, skad je bierzesz dobrygosciu .....nic o sobie nie piszesz.....jakbys nie istniał/a
  pozdrawiam
  Maria_st

  OdpowiedzUsuń
 2. Po prostu obserwuję świat i wyciągam wnioski.

  Niektóre rzeczy uświadomił mi Głos.

  "Kiedy stajesz poza nawiasem społeczeństwa - zaczynasz widzieć świat takim, jakim jest na prawdę"

  Trzeba się jeszcze trochę interesować historią - PRAWDA jest wokół nas, ale nikt jej nie dostrzega. Matrix jaki nas otacza jest szokujący.

  Wystarczy przecież uważnie przeczytać Biblię i zastanowić się co oznaczają różne opisy - na chłopski rozum.

  Ważna jest historia, którą rozważam i którą próbuję opisać. Może kiedyś coś o sobie napiszę... A może już napisałem.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy Matrix jest wiec ta Prawda a nie sztucznym tworem, ktory wciaz i wciaz zasilamy...tylko po co...jesłi jest szokujący.
  Dobrygościu bardzo dobrze wyjasnia co zawiera Muki z alon24.muki.......i zgadzam sie z nim.
  Nie znam Głosa...choc mi sie z mesjaszem kojarzy a ostatnio ich wielki wysyp, a sępy zawsze sobie znajda ofiare, tym bardziej jeśli ta ofiara jest niezła sztuka.
  Tyle ze sepy tez moga pasc z innej reki.
  Z tej historii wynika jasno-----nadejdzie koniec kolejnej cywilizacji...bo sztuczne to sztuczne i nie ma prawa zaistniec .
  To wszystko to zapis, hologram naszych myśli, słow, po co tworzyc kolejne historie Matrixa ?
  pozdrawiam
  Maria_st

  OdpowiedzUsuń
 4. "..Religia chrześcijańska przejęła pogańskie symbole Słowian nie bez powodu.
  Był to element podboju politycznego, nie chodziło o szerzenie wiary...
  Istotą Wedy jest to, że samo słowo potrafi stwarzać rzeczywistość – stąd wywodzę nazwę Słowianie...
  Ponieważ ludzie nie szanowali słowa – jego siła uległa zatarciu..."

  Dokładnie, pięknie i rzeczowo napisane...
  Przypomina mi to także o zapomnianych przez ludzi właściwościach wody - tego biologicznego komputera, przechowującego informacje, i o ich lekceważącym stosunku do tej wspaniałej, będącej Darem Życia Substancji...
  No dobrze, Dobry Gościu... Wszystko się zgadza, ze Słowianie oraz ich Wiedza byli i nadal są tępieni i mordowani, tylko... Co robić ?
  Co zrobić by położyć temu kres ?
  Oraz czy w ogóle można cokolwiek zrobić ?

  OdpowiedzUsuń