piątek, 20 grudnia 2013

Banksterzy w Czerwonej KachinieNazwisko Rothschild (po polsku Rotszyld) jest nazwiskiem niemieckim, wywodzącym się od określenia domu z czerwonym szyldem (język średnio-wysoko-niemieckirōt „czerwony” +schild „tarcza”, „znak”), nazwą odnotowaną już w XIII wiekuCzerwona tarcza
Nazwisko rotszyld jest swego rodzaju snobizmem - "ja wiem, co to jest, więc taką nazwę emblemat symbol sobie przypnę, aby napawać się swoją wiedzą. A także, aby uzurpować sobie prawo do Czerwonej Kachiny..."Medialny szum, dziesiątki setki stron internetowych na całym świecie opisujacych, że Jezus do nas wraca w statku kosmicznym - ukryty za kometą ISON ma wprowadzić dodatkowy fałsz - jest to plan B.

Wydobycie z polskiej ziemi starożytnej broni może spowodować, że dostanie się ona w ręce najbogatszych bandytów na świecie, których nikt nie rozlicza z ich przestępstw.

Po odremontowaniu "najszybszej kupy złomu w kosmosie", młodzi banksterzy udają się nią w kosmos, aby za dnia ukazać się w swej oryginalnej vimanie nad największymi miastami świata.

Po udanym show - patrzcie, Jazus przybył za ISON - można będzie rozpocząć karanie grzeszników, czyli po prostu mordowanie ludzkości jak leci, aby posiąść planetę wyłącznie dla siebie.Nie wolno dopuścić, aby broń leżąca w polskiej ziemi wpadła w ręce zachodnich służb.


P.S. Podaję odpowiedź na nieśmiertelną petycję nautiliusa: to się robi nudne


1 komentarz:

  1. `Wspaniałości każdej chwili DG.
    Fajnie ze znowu piszesz, pozdrawiam Cie

    OdpowiedzUsuń