środa, 24 lipca 2013

Po co banksterom tyle złota?


Analizując historię Izraelitów i złotego cielca zastanawiałem się nad jeszcze jednym – zgromadzili złoto, aby ulać posąg cielca.
Czy to nie jest pewna wskazówka?


Chyba znalazłem w sieci odpowiedź na to pytanie.
"dla ciebie to przedmiot kultu i magia ,a dlamnie to jest zwykłe urządzenie które jest bardzo proste w budowie i działaniu . ludzie wierzą w bogów i magie a to jest zwykła technologia zwykłe urządzenie takie jak smartfon czy telewizor to niejest żadna magia . w środku urządzenia znajduje się generator ten generator składa się z generatora wirów warstw substancji Au3O2 obódowy kompresującej pole magnetyczne i zamykjące je w kilku miejscach tak żeby tylko z poszczególnych punktów się wydostawało skąpresowane pole magnetyczne , pole magnetyczne okrąza i przechodzi przeż kamienie wypełnione Au3O2 . dzięki temu jest wytwarzana grawitacja . generator jest bardzo mały i jest przykryty feromagnetycznym kamieniem by zamknąć pole magnetyczne w środku poza kamieniem jest przekazywana tlko grawitacja a podstawa powina wytwarzać wirujące pole magnetyczne . wlewając wode na kamień , woda jest zamieniana kwantowo to znaczy ze ruch kwantów w tlenie i wodorze jest zmieniany na taki sam jaki jest w atomie złota przez jakiś czas woda i generator splątują sie kwantowo , przez jakiś czas osoba ta moze komuinkować sie ze wszystkim co ma taki sam splot kwantowy , splot kwantowy sprzyja tez regeneracji ciała i porawia nastruj ponieważ komunikacja w ciele się poprawia dzięki splątaniu kwantowemu "
"
dodam ze Au3O2 zachowuje się jak feromagnetyczny płyn i jak nadprzewodnik drugiego typu , co to znaczy te linki rzucą troche światła nato : 
jeśli spojrzec nato z pewnej perspektywy to szlify na diamentach powstały od tych kamieniy wypełnionych Au3O2 i innymi substancjami wytwarzanymi w wirującym polu magnetycznym , zwruć uwage na feromagnetyczny płyn i wyobraż sobie jakby wyglądał w okrągłym przezroczystym kamieniu

spujrz na berło wishnu 
  
rozmieszczenie kamieni jest wazne i nie kazdy kamień wytwarza grawitacje 
  
dokładne rozmiejszczenie kamieni i ch wielkość ma znaczenie to jest link jak powiny być rozmiejsczone w generatorze : http://www.youtube.com/watch?v=A66yre0V3cQ
jak sie spojrzy na wishnu mozna stwierdzić ze te substancje byly podstawą tej technologi dzięki nim mozna było się komunikowac z innymi urządzeniami i je kontrolować . te kamienie to nie diamenty i niesłużyły ozdobie tylko sprawiały określoną funkcje, nobo poco facetowi diamenty i biżuteria chyba ze to nie diamenty i bizuteria ???? "
  

 "~zico 169 do ~mgr chemii: jakbyś był magistrem chemi to byś wiedział ze są konfiguracje które są stabilne w odpowiednich warónkach, Au3O2 powstaje w taki sposób rozgrzane złoto jest wrzucone w ciekły tlen za pomocą cewek separuje sie AuO2 od ciekłego tlenu , AuO2 trafia do komory gdzie jest rozgrzewane laserami i trzymane jest w polu magnetycznym aż powstanie Au3O2 ,ten zwiazek jest niestabilny pole magnetyczne trzyma cały związek w całości bez pola magnetycznego w tej temperaturze Au3O2 jest wybuchowe oczywiście w tej konfiguracji, są dwie konfiguracje pierwsza ma kolor czerwony a dróga zielony , gdy związek zmieni kolor na zielony w polu magnetycznym musi sie znajdować i musi zostać schłodzony do temperatury -190'C, w tej temperaturze związek jest stabilny jest nadprzewodnikiem drógiego rodzaju , w pokojowej temperaturze związek jest wybuchowy, wedlug mnie ma pan tytuł ale wiedzy zadnej"
 Tetragram?

 

Wychodzi na to, że aby uruchomić Tetragram potrzebne jest złoto.

To by wyjaśniało, dlaczego w słowiańskich kontynach gromadzono ogromne ilości kosztowności. A także, na jakiej zasadzie żerca otrzymywał „przepowiednię” od „boga”.
Mianowicie dawał ofiarę (ze złota) i spożywał miód z rogu zawieszonego na posągu boga.
Pił złocisty napój – to taki kalambur, ukryta wiedza...

Znamy historię o Annunaki, którzy przybyli na Ziemię w poszukiwaniu złota.
Po co im to złoto było potrzebne?

  

Symbol Buddyzmu - czyli Tetragram

   
Swastyka jest symbolem Tetragramu, jak również gwiazda Dawida i Pentagram...
Słowiańskie symbole Tetragramu...                     ...zwanego również Graal'em....
 Zubożona swarzyca, czyli....
Triskelion (albo triskele, z gr. τρισκελης "trójnóg", "trójnożny"), zwany też trykwetr– znak złożony z trzech jednakowych elementów: ramion, spiral, meandrów itp.) tworzących cykliczny wzór geometryczny w postaci grupy cyklicznej C3. Znaczenie triskelionu wiąże się z postępem i rywalizacją.
Występował już w sztuce starożytnej. Zachował się na flagach Wyspy Man oraz terytorium Sycylii, widoczny jest też w litewskim magnackim herbie Trąby roduRadziwiłłów. Współcześnie używany jest także w charakterze alternatywy swastyki w postaci triskelionu z trzech siódemek jako symbol organizacji neonazistowskich.

                


      


   Banksterzy postępują identycznie jak Templariusze – gromadzą złoto i nikomu go nie oddają, ani nawet nie pokazują...
Gdzie podziały się skarby Templariuszy, których nigdy nie odnaleziono?
Zostały zużyte.

Podobnie jest ze złotem zagrabionym przez banksterów.

Już go nie ma, bo zostało zużyte.
Czy można zużyć złoto? Stopione złoto to też złoto. Czy tlenek złota zmienia postać nieodwracalnie i zamienia się... w co? Może ktoś z czytelników to wyjaśni?

Rodzi to pewne konsekwencje finansowe dla świata, ale też niepokoi, bo oznacza to, że nadal korzystają z porad Tetragramu.

No, chyba, że gromadzą zapasy złota, aby wykorzystać je w przyszłości..

Foto: Korona scytyjska z Tilla Tepe

P.S. Kiedy uzupełniałem artykuł o symbole swarzycy - firefox się zamknął, potem odłączył się internet, a potem komputer sam się zrestartował.

Mam gdzieś wasze zdanie na ten temat, Polacy muszą dowiedzieć się prawdy o sobie samych.

4 komentarze:

 1. "..Wychodzi na to, że aby uruchomić Tetragram potrzebne jest złoto...."

  Bardzo ciekawy art - Dziękuję :)

  Mam pytanie:
  - czy ten generator - tetragram, może mieć coś wspólnego z tym, o czym pisano w Nexusie, w wydz. z Davidem Hoodsonem o białym proszku złota, o którym pisałam tu... http://margo0307.wordpress.com/page/7/ ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie skończyłem czytać.

  Bardzo zbliżone tematy, więc niewykluczone. Muszę bardziej postudiować temat - choć nie teraz - w każdym razie intrygujące.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgos i ja też mysle ze chodzi tym pasozytom o biały proszek...tym bardziej ze marzy im sie niesmiertelność.
  Maria_st

  OdpowiedzUsuń
 4. pewnie dzieki złocie powstaje świetlisty pyłek.... pstryk i jestesmy juz gdzie indziej...no ale to tylko fantazja....
  ZŁO -- TO nie wszysttko co sie świeci hmmm
  Anu--naki są niczym niebieskie raki .
  MS

  OdpowiedzUsuń